Kes on minu lemmikblogijad?

Ongi käes EBA oma lemmikute poolt hääletamise aeg. Minu jaoks on see päris esimene kord hääli anda. Eelmine aasta ainult kuulsin, et selline sündmus toimub ja elasin edasi selle teadmisega. Aga sel aastal tunnen, et see üritus puudutab mind rohkem. Nii palju kohe, et tuleb ka hääletada. Avasin siis lehe, kus oma lemmikuid valida ja vastu vaatas pikk nimekiri blogidest. Nii ei saa ma küll hääletada, kui tunnen ära ainult ühe või heal juhul kaks blogi paljude seast. Seega täna koolis olles oli mul palju vabaaega ja otsustasin selle aja targalt ära kasutada blogidega tutvudes. Päris ausalt, ei hakanud igat linki avama. Siiski leidsin nii palju häid blogijaid, keda kindlasti jälgima hakkan. Blogimine on üks lahe tegevus ikka!

Arvamusblogidest sai minu hääle Ebapärlikarp, silma jäi ka Madlike. Ma usun, et Ebapärlikarp võidab ka selles kategoorias, sest postitused on tõesti hästi huvitavatel teemadel kirjutatud. Pealegi on blogi visuaalselt väga ilus. Välimus on minu jaoks oluline. Stiil peab olema lihtne ja “puhas”, et oleks meeldiv lugeda.

Pere- ja beebiblogidest on minu lemmik Lipsuke. Tema blogi leidsin tänu Postimehes avaldatud loole (ei ole kindel, kas oli Postimees). Sellest ajast on tema blogi ainus pere- ja beebiblogi, mida aeg-ajalt loen.

Loomeblogidest ei ületa keegi Miramiid. Nii ilusad pildid ja palju ideid, mida ise oma kodus ära kasutada. Piltide kvaliteet on vist loome- ja ilublogide puhul märksa olulisem.

Kultuuriblogid. Polnud ühtegi varem lugenud. Lemmikuks sai Raberberibulvar. Panin tähele, et postitused olid põnevatest raamatutest, millest mõnega tahaks isegi raamatukogust lahkuda. Lemmikuks sai ta kena välimuse, ilusate piltide ja huvitava sisu poolest.

Ilu- ja moeblogisid vaadates oli pettunud, et minu lemmikilublogija Anna Elisabeth ei ole osalenud. Mulle meeldib, kui peale ilutoodete tutvustamise on ka muud sisu. Osalenute seast jäid silma Teele M ja Helena Feofanov, kuid valisin Teele. Teda olen kauem jälginud.

Reisiblogisid võikski vaatama jääda. Kadedaks teeb. Mõtlen, kui tihti peab siis reisima, et pidada reisiblogi. Ma võiks kuskilt raha leida ja hakkaksin ka reisiblogijaks. Minu hääle sai Birgit Kool, sest ta on samuti Lääne- Virumaalt pärit, ning tema blogi olen juba aastaid lugenud. Ajast, kui blogi oli veel teise nime all ja rohkem moeblogi.

Noorukiteblogidest teadsin kindalt, et hääletan Kaalikadjakapsad poolt. Loen alati tema uusi postitusi. Minu meelest on ta blogiga päris kaugele juba jõudnud.

Elulistest blogidest mõtlesin kummale nüüd hääle annan, kas Mallukale või Triinu Liisile, aga läks lõpuks Triinule. Mõlemad on tohutult head blogijad. Ei ole vaja vist öeldagi miks.

Tervise- ja trenniblogidest on minu vaieldamatu lemmik Paljas Porgand. Kui oma keha armastamine samal ajal iluoperatsioonil käies teemaks tuli, olin ma temaga 100% nõus. Sellest ajast jälgin teda rohkem, kui varasemalt.

Kõik, kes veel hääletanud pole, minge tehke seda 🙂

-A

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s